Co robią pary, które mają spełnione życie seksualne? Seks jest ważnym elementem życia pary. Możesz sięgnąć po to, by zjednoczyć lub podzielić dwoje ludzi, albo może to doprowadzić do frustracji i problemów psychologicznych. Jest to rozdział, do którego nie można dotrzeć do żadnego doświadczenia, a pragnienia komunikacji są słabe.

Zwykły seks jest przeżywany bardzo intensywnie od początku związku, dotykając wzbudzając łatwe pożądanie, a to, co oferujesz partnerowi, wydaje się być wszystkim, czego kiedykolwiek chciałeś. Problemy zaczynają się wtedy pojawiać, gdy związek się rozpada, kiedy nastrój do seksu nie może wystąpić na dowolnym etapie i oboje czują, że chcą więcej, bez jego wiedzy, kiedy i jak zakwestionować problem.

Do tego pojawiają się problemy w życiu seksualnym?

Problemy mogą być natury medycznej, ponieważ umysł jest pełen chorób medycznych, które mogą uniemożliwić uzyskanie erekcji lub orgazmu lub doprowadzić do oziębłości. Ale porozmawiamy o aspektach psychologicznych.

  • Oczekiwania. Zdecydowana większość par przeżywa intensywną seksualność do wczesnego związku i myśli, że będzie to całe życie. W Niestety jest tak. Z powodu nawyku problemy z pracą, brak troski lub kłótnie mogą zmniejszyć pragnienie i przyjemność z seksu.
  • Komunikacja. Jeśli na początku oboje są zadowoleni z tego, co otrzymują, później wzrasta wyobraźnia, pragnienia, pretensje. A komunikacja z pragnieniami seksu to maj ciężki, bo partnerzy nie wiedzą, kiedy trzeba zapytać, a jeśli nie w jakiś sposób, że to, czego chcą, to za dużo dla partnera.
  • Wyobraźnia. To ten, który może nadać blasku życiu seksualnemu lub, w przypadku jego braku, może frustrować dwoje.
  • Kochanek. Świadczy o tym pożar, który przeważającej większości par nie udaje się przejść, nawet jeśli jest to tylko wyimaginowane lub zostało wprowadzone w życie.

Jak możemy poprawić nasze życie seksualne?

Komunikacja jest najważniejsza, najpierw z własną osobą, a potem z partnerem. Muszę bardzo dobrze wiedzieć, czego chcę i dopiero wtedy komunikować się z partnerem.

  • Komunikacja i zdobywanie praw. Bez względu na to, czego chcesz, pomyśl, że z punktu widzenia seksu w parze obowiązuje jedna zasada: dopuszcza każdą, jeśli partnerzy są zgodni. Ale zasada jest ważna tylko wtedy, gdy uda ci się wygrać lub podbić partnera, co chcesz. W żadnym przypadku nie próbuje narzucać, bo to opodatkowanie doprowadzi do frustracji. Porozmawiaj o tym, czego chcesz, jak myślisz, że można to zastosować w praktyce i kiedy, a następnie miej cierpliwość do partnera, pozostawiając mu czas na podjęcie decyzji, czy możesz, czy nie, czego chcesz.
  • Flirtowanie, preludium, postludium. Flirt nie musi umierać, gdy wygrywasz partnera, a wręcz przeciwnie. Flirt jest częścią gry wstępnej. Spojrzenie, podpowiedź, pocieszenie czy SMS mogą rozpalić w ciągu dnia płomień pożądania, zapowiadający wieczorny ogień. Więc nie zapomnij czasu po. Bez względu na to, jak bardzo jesteś zmęczona i senna, odrodzenie jest radością, która może dopełnić udany akt seksualny.
  • Płeć. Ponieważ seks życiowy jest złożony, wolę podzielić go na trzy rozdziały.

Seks to pieszczoty, dotykanie, pozycje, czas lub to, jak zdecydują się uprawiać seks.

Fantazje seksualne?

Fantazja wypełnia życie seksualne przez: listopadową pozycję, kostiumy, gry w role, seks zabawkami, sposób, w jaki komunikują się podczas aktu seksualnego. Fantazje to takie, które maj wielokrotnie doprowadziły do ​​rozwiązania pary. A w rozdziale fantasy mówimy o: seksie w trójkach, wymianie partnerów, okazjonalnych partnerach.

Personel w biurze, spotkałem wiele par, które wierzyły, że duchy przynoszą plus, ale 90% doszło do przerwy. Do tego i maja otwarte umysły, dopiero po wcieleniu w życie, odkrywają, że czasami może być za dużo tego, czego chcą.

Zdrowy rozsądek, komunikacja emocjonalna, chęć słuchania siebie i rozumienia, umiejętność? Prosisz o przeprosiny, umiejętność zrozumienia, kiedy tego, czego chcesz, nie charakteryzujesz i nie jesteś partnerem i jest to miejsce, w którym można się zatrzymać na czas lub na zawsze, żadnych zahamowań w łóżku, chęć uczynienia znanego wszechświata partnera swoim wnętrzem, ale i Chęć poznania wszechświata, wszystko to są nowe składniki, których nie można przegapić, jeśli chcesz dobrego życia seksualnego.

Bierz tylko to, co jest dobre dla innych lub oglądaj w filmach, rozmawiaj, jeśli jesteś w dobrej formie i nie próbuj narzucać partnerowi tego, co powiedzą inni, że jest to normalne. Normalne jest właśnie to, o czym decydujecie.

Spełnione życie seksualne pomaga członkom rodziny czuć się dobrze, docenić, kochać, doceniać. Jeśli para zawiedzie i z tego punktu widzenia nie uda się dojść do porozumienia, to umysł pełen nieładu: osobowość, depresja, lęk, kłopoty z karmieniem, problemy seksualne, napady paniki, to nastąpi, lub jeśli zostanie to opisane przez partner, będzie krótkotrwały. Bo ten seks może wywołać chorobę lub uleczyć osobę, może dać poczucie własnej wartości lub może wpłynąć na jej zachowanie w majowych pięknych snach.