Ten artykuł pokazuje, jak rozumieć i jak przygotować majową dobrą dietę odchudzającą, w której można ustawić drobiazgowy deficyt kaloryczny niezbędny do osiągnięcia celu jakim jest waga. Przygotowałem całą teorię i wszystkie kroki, aby przejść dalej, aby schudnąć. Zawiera kalkulator kalorii potrzebny do utraty wagi.

w czasie, zjadasz wszystko, co przechodzi przez głowę”. W przeciwieństwie do tego, jeśli masz cierpliwość do czytania, zrozumiesz, jaka jest różnica między sukcesem a niepowodzeniem jakiejkolwiek diety odchudzającej. Cieszyć się!

5 strategii … przyspieszenia utraty wagi

Uzyskaj dostęp do przewodnika online zawierającego 5 strategii, które uznaliśmy za najbardziej skuteczne w przyspieszaniu utraty wagi. Żadne rozwiązania nie są cudowne, ale można zwiększyć wydajność świetlną.

Deficyt kalorii jest kluczem do każdej diety odchudzającej.

Jest niczym innym jak matematyczną różnicą minus. Jest wynikiem ujemnym kalorii spożytych przez organizm w określonym czasie w porównaniu z kaloriami spożywanymi z jedzeniem i piciem w tym samym okresie.

 Jeśli różnica jest dodatkowa, to nie mówimy o deficycie kalorycznym, ale o nadwyżce kalorycznej.

W tym, jak wyglądasz, deficyt kalorii i utrata tłuszczu codziennie oscylowały między nadwyżkami kalorii (okresy, w których się karmimy) a deficytem kalorii (okresy, w których jesteśmy niedożywieni). W ten sposób zmieniaj stale na przemian okresy gromadzenia się tłuszczu i jego usuwania.

Codziennie! Bez względu na to, czy jesteśmy na diecie, czy nie

W konsekwencji schudnąć ale wtedy, gdy okres i wielkość deficytów kalorycznych skumulował się w okresie nadwyżki oraz wielkość nadwyżek kalorii zgromadzonych w ciągu 24 godzin.

Mam nadzieję, że ta zasada (w przeciwnym razie prawdziwa) nie będzie trudna do konceptualizacji.

Przygotowaliśmy w ten sposób wykres, za pomocą którego można wizualnie obserwować codziennie na przemian deficyt kalorii i nadmiar kalorii. Pod koniec dnia ta zmiana przechyla szalę na korzyść utraty wagi, przyrostu masy ciała lub utrzymania wagi ciała.

Jednak byłoby to frustrujące w listopadzie, że nie otrzymujesz odpowiedzi wyraźnej w tym, jak wyglądasz, dobra majowa dieta, na której muszą przestrzegać, to prawda: majowa dobra dieta dla mnie może nie być dobrą majową dietą i dla Was .

Jesteśmy wyjątkowi w każdym aspekcie naszego życia. Sposób, w jaki pracujemy, hormony, jak jesteśmy aktywni, potrzebują energii do przemiany materii naszych podstawowych, preferencji żywieniowych. I wiele więcej .

Wielokrotnie ale spotykam ludzi, czy widzę w mediach ludzi, którzy odnieśli sukces z określonym modelem diety i powiemy, doskonale o tym przekonani, bo dieta X to zdecydowanie majowa dobra.

Czy mówimy o diecie ketogenicznej (opartej na tłuszczu), diecie paleo (opartej na owocach, warzywach, mięsie i tłuszczu) diecie kreskowej (z wyłączeniem czerwonego mięsa, ultraprocesatu żywności i tych z dodatkiem cukru), czy jakiejkolwiek innej domyślnej diecie dla wielu osób te diety odchudzające wydają się być odpowiedzią. Jak wiele rzeczy w życiu, prawda nigdy nie jest całkowicie biało-czarna.

Co wiemy ze studiów? Sprawy są nieco szare, ponieważ znajdujemy badania, które częściowo potwierdzają skuteczność każdego stylu diety. Zależy to od tego, po której stronie barykady się znajdujesz i jakie uprzedzenia już Cię prowadzą. Przeczytaj tutaj o tym, jak nasz mózg zniekształca rzeczywistość, ponieważ zgadza się z przyjętymi z góry poglądami.

Na przykład, czy jesteś fanem niskowęglowodanowej? Znajdź dziesiątki badań naukowych, w maju więcej lub w maju niż ważne, sponsorowane lub nie, twierdzą, że uzyskali potwierdzenie skuteczności diet odchudzających z minimalnym udziałem węglowodanów.

Jest to odpowiednia dieta na odchudzanie?

Sytuacja identyczna jak w przypadku wszystkich innych możliwych kombinacji (wysoka zawartość węglowodanów – niska zawartość tłuszczu, wysoka zawartość białka – niska zawartość węglowodanów – niska zawartość tłuszczu itp.). Istnieją badania, które wskazują na pozorną skuteczność w wynikach dla każdej z tych kombinacji, a także inne, które obalają dowody innych.

Ale dobrze jest zrozumieć, że nie wszystkie badania przeprowadzone na świecie są między nimi równe, nie zaprzeczają obowiązkowym innym badaniom, nawet jeśli pozornie wskazują inaczej, a tym samym nie wszystkie są wykonane w kategoriach najlepszych naukowych. Co miesiąc publikowanych jest ponad 1000 badań z zakresu odżywiania i ćwiczeń fizycznych.

W szczególności chciałbym, abyś mówił o badaniu zakończonym w 2009 r., Które jest uważane przez współczesną naukę społeczną za badanie dobrze przeprowadzone, ponieważ wyniki sugerują dostępne odpowiedzi.

Sacks i współpracownicy w badaniu pt. „Porównanie diet odchudzających z różnymi składami tłuszczu, białka i węglowodanów” wybrali 811 dorosłych osób suprapoderali do następujących różnych stylów diet, które różniły się ilościami białka, węglowodanów i tłuszczu, ALE ogółem kalorii były o tym samym. Wszyscy 811 uczestników zgłosili spożycie żywności przez dwa lata.

W przypadku wszystkich zgłoszeń spożycia żywność została sporządzona na podstawie oświadczeń uczestników (w tym sensie, że istnieją dowody na poparcie zeznań) raporty nie zostały pozostawione woli losu. Każdy uczestnik stworzył część specyficznego dla grupy modelu diety (cztery grupy reprezentujące cztery style różniące się od diety), w którym podczas całego procesu zgłosił się i otrzymał poradnictwo 1-1 instruktorów. Wydaje się więc, że monitorowanie wystarczyło dla zachowania spójności.